Co nowego na Targach Kids' Time.


W ubiegłym tygodniu odbyły się targi Kids' Time. Kieleckie targi są bardzo dobrze znane wszystkim zainteresowanym branżą dziecięcą. Co za tym idzie w każdym roku nie brakuje producentów i dystrybutorów, którzy chętnie prezentują nowości na kolejny rok. W tym roku nie mogło być inaczej.

My zachęceni ubiegłoroczną wystawą, podczas której mogliśmy obejrzeć wiele interesujących produktów, wybraliśmy się na zwiedzanie targów również w tym roku.

Poniżej możecie zobaczyć wybrane artykuły. Nie sposób pokazać wszystko. Jest naprawdę bardzo dużo wystawców, a my mamy już swoich ulubieńców.

Marka Janod zaprezentowała sporo nowości. Uwagę zwraca zmiana kolorystyki. Dotychczas bardzo wyraziste kolory, zostały zastąpione delikatniejszymi, pastelowymi barwami.

Bardzo ciekawie prezentuje się oferta zabawek do kąpieli. Jest to zupełnie nowy kierunek tej marki ale wygląda zachęcająco. Małe wiadereczka, łódeczki no i piankowe puzzle, w tym z mapą świata to coś czego raczej nie znajdziecie nigdzie indziej. 

Janod

Janod wychodzi na przeciw oczekiwaniom klientów, którzy pokochali ich zestawy kreatywne. Oferta kreatywnych zabawek dla starszych dzieci została wzbogacona o łapacze snów i to jest absolutny hit. Popatrzcie także na tygrysa 3D, do samodzielnego wykonania.

W naszych domach prace ręczne są uwielbiane więc tym bardziej urzekły nas te nowości.

Janod
Janod
Janod
Janod
Janod

Rewelacyjne Highwaykick 1 wkrótce pójdą w ruch. Dla tych, którzy jeszcze ich nie mają, spieszymy z informacją, że pojawią się na dniach. Dostępne będą, uwielbiane stonowane kolory z ubiegłorocznej kolekcji oraz bardziej wyraziste z kolekcji Icecream 2020.

Do tego piękne kaski, niezbędne dla bezpieczeństwa Waszych pociech. Kaski będą występowały w kolorach takich jak hulajnogi, więc jest dużo większy wybór a dzięki temu możecie stworzyć idealny zestaw.

Highwaykick
Lassig

Zobaczcie jakie nowości przygotowała marka Lassig. Bardzo ładna kolorystyka skradła nasze serca.

Już możecie nabyć większość akcesoriów w naszym sklepie. Póki co nie są dostępne te cudowne szlafroczki ale gdy tylko wjadą na magazyn będziemy informować.

Lassig
Nowości
micro puzzle

Jako fani puzzli zwracamy uwagę na wyjątkowe obrazy jakie pojawiają się na puzzlach. Puzzle to wspaniałe zajęcie nie tylko dla dzieci ale dla całych rodzin. Dla maluchów na pewno będą pojawiały się puzzle z dużymi elementami, w nowych, cudnych wzorach a ofertę rozszerzymy i wkrótce znajdziecie u nas micro puzzle.

Uwielbiamy drewniane zabawki, są bardzo trwałe a do tego coraz bardziej różnorodne. Mini bączki, grille, ekspresy do kawy, miksery, lody. Tu coraz więcej się dzieje.

Ponadto wkrótce wprowadzimy do oferty tablice manipulacyjne jak te na zdjęciach poniżej. Takie tablice to świetna zabawa a jednocześnie doskonałe ćwiczenia dla małych rączek.

Kidspace to wspaniałe pufy, które wpadły nam w oko na poprzedniej edycji Kids' Time. 

Do oferty puf, śpiworków i pojemników na zabawki, wkrótce dołączy ozdobne pudełko typu Memory Box.

Na pudełku znajdziecie napis Moments a w środku elementy do wykonania pamiątkowych zapisów, dwie mini fiolki, karty do zdjęć czy koperty w których możecie trzymać zdjęcia. Wszystko po to aby stworzyć piękną pamiątkę, z pierwszych miesięcy życia dziecka. Gdy Wasz skarb podrośnie miło będzie otworzyć takie pudełko i wrócić pamięcią do tych szczególnych momentów.

Done by deer

Nie zabraknie nowości od Done by Deer. Cudowne silikonowe naczynia w różnych kolorach i wzorach. Piękne i delikatne muśliny, kocyki o ciekawej fakturze przypominającej gofra :) Czy pierwsze przytulanki własnie Done by Deer. 

Done by deer

To część artykułów, które zwróciły naszą uwagę. Wszystko będzie się pojawiać w ofercie. Dajcie nam tylko trochę czasu. Mamy małą przeprowadzkę sklepu stacjonarnego. Zmiana spowoduje, że będziemy bliżej Was. Zlikwiduje bariery architektoniczne a większa powierzchnia pozwoli zaprezentować Wam jeszcze więcej wspaniałych akcesoriów i zabawek dla Waszych maluchów.

Pamiętajcie, że warto zaglądać na stronę nowości, a wszelkie aktualizacje znajdziecie na naszym facebook'u.