Wakacje rozpoczęte, rusza sezon urlopowy. Planujecie podróż? Mamy dla Was kilka gadżetów, które mogą się Wam przydać w trakcie podróży z dzieckiem. 

Produkty, które tu prezentujemy znamy i są przetestowane przez nas i naszych małych pomocników :)

Może macie swoje sprawdzone gadżety lub jakieś metody na zaskakujące sytuacje w podróży?

Podzielcie się z nami w komentarzach. Piszcie do nas a my chętnie uzupełnimy listę o warte uwagi akcesoria. 

Bardzo dobre rozwiązanie dla mam, plecak z możliwością przypięcia do wózka. Z bardzo przydatną boczną kieszonką na chusteczki nawilżane. Dzięki czemu zawsze mamy je pod ręką. 

Dla miłośników smoczków polecamy chusteczki dezynfekujące. Jeśli zdarzy się, że smoczek upadnie a nie mamy  możliwości oczyszczenia go, sprawdzają się doskonale. 

Nie musimy chyba wspominać w kremach z filtrem UV. Alphanova Sun to linia stworzona z myślą o najmłodszych. Bezpieczeństwo przede wszystkim.

Jeśli jeszcze nie znacie nocników jednorazowych Tron a macie małe dziecko, które jeszcze do niedawna nosiło pieluszkę, polecamy mieć go w torbie. Spacer czy podróż nie musisz szukać publicznych toalet gdy dziecko zawoła kupę. Wystarczy w ustronnym miejscu rozłożyć kartonowy nocniczek, który uwaga! ma wytrzymać do 30kg obciążenia. 20 kg wytrzyma na pewno, zostało to sprawdzone. Takie sytuacje się zdarzają a korzystanie z ogólnodostępnych toalet nie należy do najprzyjemniejszych. Małe dzieci przy okazji korzystania z toalet dotkną zapewne wszystkiego co będzie w zasięgu ich małych rączek. 

A dla starszych polecamy nakładki Toly, przydadzą się w toaletach publicznych, na stacjach benzynowych, w restauracjach. Papierowa osłona, którą rozkładacie na toalecie, dzięki czemu dziecko nie usiądzie bezpośrednio na desce. Po załatwieniu wystarczy spłukać toaletę, a woda wciągnie nakładkę. Jest ona łatwiej rozpuszczalna niż papier toaletowy więc nie obawiajcie się zatkania. 

Pamiętajcie o myciu rączek :) i miejcie ze sobą płyny czy żele dezynfekujące. 

Dostępne
i GENIC to poręczny rozciągliwy woreczek do dezynfekcji na sucho nanocząsteczkami aktywnego srebra. Polecamy wszystkim przyszłym i obecnym Mamą. Wspaniale sprawdza się podczas spacerów, wyjazdów samochodem, podróży czy pobytu w szpitalu. Rzeczy wyjęte z woreczka pozbawione są patogenów typu: bakterie, wirusy i grzyby. Wymiary woreczka w spoczynku: 34 x 12 cm
44,99 zł

Absolutny bestseller jeśli chodzi o niekapki to bidon b.box. Doskonale sprawdza się także w podróży. Nie przecieka, dziecko pije w wygodnej pozycji. Ergonomiczne uchwyty ułatwiają trzymanie. Jeśli jeszcze nie macie butelki na picie wszego dziecka to warto wybrać właśnie ten. 

Sprawdź ofertę akcesoriów i zabawek na lato, które mogą Cię zainteresować ➡ LATO