Zachęcamy do skorzystania z oferty promocyjnej na pojemniki do mrożenia Beaba oraz butelki elastyczne BabySqueez Beaba.

Jeśli przygotowujesz posiłki dla Twojego dziecka samodzielnie, żywienie dziecka jest dla Ciebie bardzo ważne przydadzą się akcesoria marki Beaba. Pojemniki z komorami pozwalają na przechowywanie aż 6 porcji obiadków. Przyspieszy to przygotowanie obiadków w kolejnych dniach. wystarczy wykorzystać przygotowane wcześniej porcje z pojemnika i gotowe.

Butelka elastyczna sprawdzi się natomiast do podawania pokarmu. Saszetki z musami i jogurtami zawojowały świat. Teraz dzięki Babysqueez możesz zabrać samodzielnie przygotowane jedzenie wszędzie lub po prostu wykorzystać w domu jeśli Twój maluch lubi jeść z butli. Butelki możesz myć w zmywarce.

 

Silikonowy pojemnik do mrożenia jedzenia francuskiej marki BEABA. Pozwala na przechowanie 6 porcji jedzenia jednocześnie, po maksymalnie 90 ml każda, a następnie na rozmrażanie takiej ilości żywności, jaka jest potrzebna dziecku, w zależności od jego wieku czy apetytu. W każdym z pojemników można też zamrozić inne danie. Idealny do używania razem z Babycook®, sprawdzi się także niezależnie.

  

 

Elastyczna butelka dla niemowląt 6 miesięcy +

  •  z 2 końcówkami: smoczkiem silikonowym (6–12 miesięcy) i sztywną końcówką (12 miesięcy +).
  •  łatwe napełnianie i czyszczenie 
  •  stabilna podstawa
  •  można myć w zmywarce
  •  pojemność: 180ml
  •  silikon
  •  wolne od BPA

 

Francuska marka Beaba powstała w 1989 roku, aby wspierać rodziców na każdym etapie rozwoju ich dziecka. Jej celem jest ciągłe poszukiwanie najwygodniejszych, najbardziej innowacyjnych i najskuteczniej ułatwiających życie rozwiązań. Najmocniejszą stroną firmy są jej twórcy – eksperci w swoich dziedzinach: projektanci, inżynierowie i naukowcy – to oni starają się odpowiedzieć na potrzeby rodziców, którzy oczekują produktów wysokiej jakości, ale przy tym funkcjonalnych i łatwych w obsłudze. Mamy na całym świecie uwielbiają Beaba właśnie za to, że je rozumie, a także za nowoczesny design i modne, stonowane kolory.